Kim jesteśmy?

Trochę na temat Naszej działalności...

Limtel powstał z pasji, a rozwija się z potrzeby rynku.

Prace nad platformą Limtel rozpoczęliśmy w 2009 roku. Przyświecał Nam jeden podstawowy cel - stworzyć nowe oblicze telekomunikacji i obniżyć koszty jej działania. Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad architekturą, skalowalnością i stabilnością Naszych rozwiązań.

Aby zapewnić najlepsze warunki biznesowe i technologicznie, w zespole projektowym pracują ludzie ze świata informatyki, telekomunikacji i biznesu. Z tej niekonwencjonalnej mieszanki powstał produkt, który śmiało możemy nazywać rewolucyjnym rozwiązaniem na skalę międzynarodową.

Limtel nie jest aplikacją internetową. Jest platformą umożliwiającą budowanie własnych rozwiązań teleinformatycznych. Dążyliśmy do tego, aby nasze usługi było ogólnie dostępne i nie ponosiły za sobą żadnych kosztów wejścia. Osiągnęliśmy ten cel opierając Naszą platformę na nowoczesnym modelu dystrybucji. SaaS (Software as a Service) umożliwił wirtualizację Naszych rozwiązań, pozwalając każdemu użytkownikowi na utworzenie lub skorzystanie z aplikacji telefonicznej, którą można zakupić nie odchodząc na krok od komputera.

SaaS uprościł zarządzanie aplikacją dla samego użytkownika, który nie musi martwić się o takie aspekty działania systemu teleinformatycznego, jak zarządzanie sprzętem, aktualizacje, bezpieczeństwo danych, czy dostępność usług. Warto podkreślić, że jednocześnie użykownik otrzymuje atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Platforma limtel to połączenie wielu skomplikowanych technologii, które dla przeciętnego użytkownika, a nawet programisty, mogą być nieosiągalne z powodu bariery wiedzy, technologii lub środków finansowych. Zastosowanie modelu chmury wyeliminowało część z tych barier. Dopełnieniem wszystkiego było wprowadzenie własnego języka sterującego, opartego o spójny z wybraną technologią model DSL (Domain Specific Language).

Dzięki temu każdy użytkownik może napisać w prostym i naturalnym języku własną aplikację - i to dosłownie w kilka minut! Stawiamy na natychmiastową dostępność Naszych usług - na przygotowany numer telefonu można zadzwonić od razu, bez oczekiwania i zbędnych formalności.

Limtel to nie tylko platforma do budowy rozwiązań teleinformatycznych. W ramach całej grupy oferujemy Państwu szereg gotowych rozwiązań, które łączą w sobie możliwości Naszego systemu wraz z dodatkową aplikacją ukierunkowaną na konkretny cel. Wszystko udostępniane jest w taki sposób, aby kontrola wydatków była pozbawiona chaosu oraz uzupełniona o klarowność rozliczeń i ujednolicenie billingowania.

Niektóre z naszych gotowych produktów: www.telemarketing365.pl , www.minicentrala.pl , www.limail.pl

Nieustannie tworzymy nowe rozwiązania, które systematycznie będziemy wprowadzać w życie. Mamy nadzieję, że Nam Państwo zaufacie i skorzystacie z Naszych innowacyjnych, atrakcyjnych cenowo rozwiązań teleinformatycznych.


Zobacz również: