Misja i Wizja Limtel

Jaki przyświeca nam cel?

Tworzymy nowoczesne internetowe usługi, łamiące granice komunikacji

Głównym obszarem działania firmy Limtel jest dostarczanie elastycznych rozwiązań komunikacyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda organizacja jest inna i posiada odmienne potrzeby. Dzięki różnorodności stosowanych technologii, zgromadzonemu doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy w stanie precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów. Wierzymy, że w każdej firmie i organizacji komunikacja może być efektywniejsza, tańsza oraz idealnie dopasowana do jej specyfiki.

Firma Limtel odkrywa w technologii VoIP ogromny niewykorzystany potencjał. Nie jest to dla nas jedynie sposób na tanie połączenia międzynarodowe. Telefonia IP "uwolniła" usługi głosowe z zamkniętych sieci operatorów telekomunikacyjnych i wprowadziła je do Internetu. Uważamy, że nie powinno się lekceważyć tak ogromnej zmiany, bowiem niewielkim kosztem można zrewolucjonizować komunikację w każdej firmie i organizacji. Przykładowo, stworzenie infolinii dla sklepu internetowego, która umożliwia automatyczną obsługę Klienta znajduje się teraz w zasięgu każdego developera – w ciągu godziny, bez złotówki wydanej na sprzęt i bez żadnego doświadczenia w telekomunikacji. Wykonanie telefonicznej ankiety na tysiącu respondentów? Wystarczy uzupełnić formularz na stronie www, a system sam zadzwoni do wszystkich respondentów, zada im pytanie i wyświetli na ekranie odpowiedzi. Taka jest właśnie nasza wizja – wykraczamy poza przyjęte standardy, dostarczamy unikalne narzędzia, łamiemy granice komunikacji. Wierzymy, że głębokie zmiany na rynku telekomunikacyjnym są nieuniknione, przy czym nie chcemy jedynie podążać za nowymi trendami – mamy ambicje je wyznaczać.

Nasze produkty wychodzą jednak daleko poza same rozwiązania telekomunikacyjne. Skupiamy się na całym procesie komunikacji oraz zarządzania informacją w firmach i organizacjach. Tworzone przez nas systemy informatyczne wykorzystują wiele kanałów łączności - strony www, aplikacje mobilne, telefonię, przesyłanie wiadomości tekstowych (email, SMS, chat online). Poprzez synergię wielu rozwiązań technologicznych nasze oprogramowanie elastycznie wpisuje się w specyfikę każdego przedsięwzięcia.

Dzięki naszym usługom, każda firma i organizacja może zrewolucjonizować procesy komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej poprzez:

  • minimalizację kosztów i maksymalizację efektów
  • zapewnienie systematyczności komunikacji z klientem
  • umożliwienie nieskrępowanej pracy mobilnym pracownikom
  • pozwolenie Klientom na lepszy, interaktywny i bezpośredni kontakt
  • utrzymywanie wielu równorzędnych kanałów komunikacyjnych

Telefony komórkowe i Internet całkowicie zmieniły sposób w jaki działają współczesne organizacje. Uważamy, że przy odpowiednim wykorzystaniu tych narzędzi zmiany mogą być dużo głębsze, co w rezultacie przyniesie ogromne korzyści finansowe i uczyni wszelkie procesy komunikacyjne bardziej przystępnymi.

Zobacz również: